Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

ikizler Burcu

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran) Genel Detayları

12 farklı Zodyak burcunun dördüncü sırasında ikizler burcu gelir. Döngüsü ilkbaharın sonuna doğru başlayan ve 21 Mayıs – 20 Haziran tarihleri arasına denk gelen İkizler Burcu, gezegen olarak iletişim ve haberleşmenin sembolü olan Merkür’e sahiptir. İkizler burcunun elementi hava olup değişken bir niteliğe sahiptir. Açık yeşil ve sarı İkizler Burcu renkleri olarak karşımıza çıkarken, uğurlu sayıları ise 5 ve 7’dir. Akuamarin, Akik, Topaz, Sitrin ve Turmalin İkizler burcunun uğurlu taşlarıdır. Vücutta omuzlar, eller ve kollara tekabül eden İkizler burcu, olumlu özellikleri bakımından etkileyici, özgün, iş bilen, alımlı, akıllı ve maceracı bir kişiliğe sahiptir. Vesveseli, dengesiz, iki yüzlü, yargılayıcı ve depresif olmak ise, İkizler burcunun olumsuz özellikleri olarak karşımıza çıkar.

İkizler Burcu insanı müzik dinlemeyi hemen her şeyden daha çok sever. Kulaklığını takip kısa gezintilere ve yürüyüşlere çıkmak, onları son derece rahatlatır. Akşam saatlerinde ise kitap ve dergileri okur, hem güzel bir aktivite yapmış olurlar ve hem de günün stresini bu şekilde atarlar. Tüm her şeye rağmen sevdikleri ile sohbet edip onları dinlemeyi de ihmal etmezler. İkizler burcunun olumsuz özelliklerinden bahsedecek olursak, bazen vesveseli ve dengesiz olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle de panik anında iki yüzlü, yargılayıcı ve depresif olabilirler.

Yalnızlık, bir İkizler Burcu insanının bu hayatta en son isteyeceği şeylerin başında gelebilir. Onlar daima sosyal ve toplum içerisinde olmayı tercih eder. Sınırlandırılmayı ve hayatlarının kısıtlanmasından hiç hoşlanmazlar. Onları sınırlandıran ve kısıtlayan kişiler aileleri bile olsa, buna asla izin vermek istemezler. İsterse dünyanın en güzel şeyi olsun, o şey artık tekrar ve rutin haline geldiyse bu durum İkizler Burcu insanının canını sıkacaktır. Onlar farklı aktiviteleri ve yeni şeyleri denemeye bayılır. Ve hiç kimse, İkizler burcunu sessizliğe mahkum edemez.

Eğer siz de İkizler Burcu insanıysanız, hayattaki tüm cevapları bulmayı istemek gibi gizli bir tutkuya sahip olabilirsiniz. Çünkü İkizler Burcu insanının kafasında soru işareti kalmamalı, cevabını mutlaka öğrenmelidir.

İkizler burcunun güçlü yanlarına baktığımızda, kibar, sevecen, meraklı, uyumlu ve yeni fikirleri çabucak öğrenebilir olmalarını söyleyebiliriz. Gergin, tutarsız ve kararsız olmaları ise İkizler burcunun olumsuz özellikleri arasındadır.

Kadınlarda İkizler Burcu 

İkizler Burcu kadını, keskin bir zekayı oldukça çekici bulur. Çok güzel bir dış görünüme sahip de olsa, zeka seviyesini uygun görmediği bir partner İkizler Burcu kadını için uygun kişi değildir. Onlar, ilişki partnerlerinde tatlı ve şapşallık gibi bir nitelik aramazlar. Onun yerine kendisi ile yeterli düzeyde iletişim kurabilecek, kelime dağarcığı geniş ve yüzünde tebessüm oluşturacak birini tercih ederler. Utangaç olmayan ve duygularını açıkça belli eden bir partner, İkizler Burcu kadını için daima bir adım öndedir.

İkizler kadınının içindeki duyguları belli etmesi, karşısındaki kişiye bağlıdır. Eğer karşısındaki kişi ona heyecanını ve enerjisini aktarmayı başarırsa, İkizler kadını da kendisine aynı şekilde karşılık verecektir. Örneğin İkizler kadınına kaliteli bir espri yapıldığında, o da bu espriyi sürdürmeyi bilir ve ortamdaki mizah seviyesi bir anda artar. Ancak her ne kadar eğlence düzeyi yüksek de olsa, İkizler Burcu kadını ile birlikteyseniz ani gelişen fikir değişikliklerine hazırlıklı olmanız gerekir. Özellikle de tartışma anındaysanız, içerisinde bir miktar da sinir varsa kendisini kısa süreliğine bambaşka biri olarak görebilirsiniz. Bu tip durumlarda İkizler Burcu kadınının üzerine gitmemeye ve onu sakinleştirici tutumlar sergilemeye özen göstermekte fayda var.

Hemen her kadında olduğu gibi, İkizler Burcu kadının da vazgeçilmez bir alışverişe çıkma tutkusu vardır. İlle de pahalı ve havalı şeyleri tercih etmez, daha çok o şeyi severek kullanma yönüne odaklanırlar. Mal mülk her ne kadar onlar için bir amaç da olsa, yeri geldiğinde paylaşmasını çok iyi bilirler.

Erkeklerde İkizler Burcu 

Aşık olmuş bir İkizler Burcu erkeği, diğer erkeklerden çok daha farklıdır. Üstün zekaları ve romantik kişilikleri, içlerindeki aşk ile birleştiğinde partnerlerinin kalbinde adeta çiçekler açtırırlar. Stabil ve demode ilişkilerden sıkılan kadınlar, istedikleri aşkı kesinlikle İkizler bucu erkeğinde bulacaklardır. İkizler Burcu erkeği evde sessizce oturmaktan hiç hoşlanmaz. Sıkıldığını hissettikleri an kendilerini bir anda sosyal ortamlara atarlar.

İkizler Burcu erkeği ile ilişki yaşayacak kişinin, onun hayatındaki tek kadın olduğu fikrine hemen kapılmaması gerekir. Çünkü İkizler Burcu erkeğinin rehberinde her zaman ikince ve hatta üçüncü bir partnerin numarası saklı olabilir. Ayı anda birden fazla kişiyi idare eden erkeklerin çoğunun İkizler burcuna mensup olması da bu ihtimalı destekler nitelikte. İkizler Burcu erkeği dolaşmayı, seyahat etmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok sever. İzledikleri filmlerden, oynadıkları oyunlardan bile onlarca bilgi toplayıp hafızalarında tutacak kapasiteye sahiptirler.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50