Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

Koç Burcu

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan) Genel Detayları

Koç Burcu 12 burçlardan biri olan Zodyak’ın ilk olanıdır. Genellikle Mart-Nisan tarihleri aralığında Güneş bu burcu ziyaret eder. Birden fazla gezegen Koç burcuna temas ettiği için sıcak enerjisini hissetmek oldukça önemlidir.

Koç burcu element olarak Ateştir. Nitelik özelliği kardinal, Mars ise yönetici gezegenidir. Rengi Kırmızı, Hafta içi günü Salı, burca ait özel rakamı 19. Genellikle enerik, insanlara cesaret veren, durdurak bilmez, oldukça şefkat sahibi, cesaretlidir.

Koç burcunun başlıca olumsuz nitelikleri, Herşeyi kendisinde toplamaya çalışan, bencil davranış sergileyen, kıskanç, umursamazdır. En nefret ettiği nitelikleri; ilgi görmemek, görmezden gelinmek, kapalı alanlarda kalmak, ”hayır” ve ”olmaz” kelimeleri, tembellik.

Koç burcu 4 kardinal burçların başında gelmektedir. Genellikle mevsim geçişlerini başlatır. Baharın başlangıcını başlatan burç koçtur. Genellikle kendisine özgün olmayı, lider ruhlu olduğu için yaptığı her işte öncü olmayı ve dikkatleri üzerine çekmeyi sever. Takım ruhunu seven, toplumda arkadaşlık ortamını toparlayan, partileri organize edendir.

Koç burcu, enerjiyi yüksek tutan ve varlığı muhteşem çalkantılığa isabettir. Tüm ortamlarda hızlı, rekabet etmeyi sever, bütün yapılan işlerde birinci olmayı benimser. Bazı dönemlerde düşünmeden hızlı hareket etmeye çalışır. Birlikte takım çalışmasına özen gösterir. En önde başları dik bir şekilde öncü davranırlar. Kaç yaşında oldukları önemli değil, sürekli bir gencin enerjisini taşırlar. Taşıdığı herhangi bir görevi hemen yerine getirirler.

Kadınlarda Koç Burcu 

Kadınlarda Koç burcu aşk dönemlerinde en fantastik kadın gibi gözükür. Flört etmeye çalışarak duygularını ön planda gösterir. Karşı tarafın tepkisini anlamaya çalışırken cinsel içgüdü ve cazibesi ile etkilemeye çalışır. Erkeğine oldukça sadık olmakla bilinirler. Sevdiğini hiç bir zaman terk etmez, her zaman her anında yanında olmaya özen gösterir. Özgür olmayı sever, duygularını karşı tarafın anlamadığını hissettiği anda kolayca ilişkiyi sonlandırabilir. Oldukça sabırsız ve inatçı olmakla birlikte, samimi ve güçlü düşüncelere sahiptirler. Her konuya vakıf olmaya çalışması ile başına bazı zamanlar dert açabilirler.

Erkeklerde Koç Burcu

Erkeklerde Koç burcu duygusal açıdan sevdiği insana aşkını açıkça belli ettirir. Aşık olduğu kadının kalbini kazanabilmesi için tüm gücüyle savaşır. Bu durumda ilgi gösterdiği kişinin dikkatini çekmek için elinden gelen herşeyi yapar. Genel anlamda koç burcu erkeğinde ilişkiler zorluklarla geçebilir. Sevdiği insanla iletişim kurmak, empati kurmak ve merhametli davranmakta bazen zorlanabilirler.

Tek başına hareket etmeyi sever onların bu davranışlarını kabul edecek kızları bulmakta güçlük yaşayabilirler. Her ilişkide üstünlük gösterecek davranış tutumları sergilemeyi başarabilirler. Çekici ve özgüveni tavan yapmış erkeklerdir. Yeni insanlar, heyecan verici farklı mekan ve yerlere her zaman hazır olabilirler.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50